Katusefermi eelised

R

Kvaliteetne ja ülitäpne tulemus

R

Lihtne ja kiire paigaldus

R

Vastab Euroopa ehitusnõuetele

R

Säästab materjali ja ruumi

R

Väiksem ehituseelarve

Miks eelistada ogaplaatferme?

0

ERINEVAD KASUTUSVALDKONNAD

Ogaplaatferme on võimalik kasutada kõige erinevamate hoonete katusekonstruktsioonide loomisel. Need sobivad võrdselt hästi nii väikehoonete (nagu eramajad ja abihooned) kui ka suurte hallide, võimlate ja tootmishoonete ehitamiseks. Lisaks katusele sobib ferme kasutada kõikjal, kus puidust kandekonstruktsioone vaja läheb, näiteks põrandate ja vahelagede ehitamisel.

TÄIELIKULT KOHANDATUD

Ogaplaatferm on rätsepatöö, iga konstruktsiooni jaoks saab sobiva fermi välja arvutada väga kiiresti ja ülitäpselt. Selleks kasutame spetsiaalset litsentseeritud tarkvara firmalt Mitek, fermid projekteerib ja tugevusarvutused teeb insener.

ESTEETILINE VÄLIMUS

Kuna ogaplaatfermid valmistatakse kuivatatud, nelikanthööveldatud ja tugevus-sorteeritud puidust, siis võib neid rahulikult ka siseruumides eksponeerida.

TUGEV JA VASTUPIDAV

Ogaplaatfermi liited kinnitatakse tsingitud terastest ogaplaatidega. Spetsiaalsed ühendusplaadid valmistatakse 1,3 mm paksusest tsingitud metalllehest

/

VÄIKSEMAD KULUD

Aitab kokku hoida tööjõukulusid. Tootmine on täpne ja kiire ning kõik vajalikud detailid on juba õiges mõõdus

KESKKONNASÕBRALIK

Säästab loodust ja puit on taastuv maavara.

Erinevad katusefermid

Võid tellida transpordi AMV Grupist, toome tooted sinu soovitud asukohta. Võta meiega ühendust ja uuri transpordi hinda. Kui tuled toodetele kohapeale järgi, tõstame need tõstukiga sinu transpordivahendile